Nauczyciele

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umawianie się z nauczycielami na konsultacje przez e-dziennik do godziny 16.00 dnia poprzedniego.
Pozwoli to uniknąć długiego oczekiwania na spotkanie z nauczycielem i komfortową rozmowę.

Lp.

Nazwisko i Imię

Stanowisko

Godziny konsultacji

1.

mgr Anioł Zofia

nauczyciel współprganizujący proces edukacyjny

czwartek

15:30 - 16:30 s.22

2.

Borek Katarzyna

nauczyciel terapeuta

środa

8:15 - 8:45 s.20

3.

mgr Bryła Barbara

nauczyciel współprganizujący proces edukacyjny


4.

mgr Bryła Paweł

nauczyciel wychowania fizycznego

czwartek

9:40 - 10:40 s.gim.

5.

Ks. mgr Cholewa Wojciech

nauczyciel religii

czwartek

9:35 - 10:35 s.36

6.

mgr Dąbrowicz Wioleta

psycholog szkolny

poniedziałek

11:30 - 12:30 gabinet

7.

mgr Dohn Hanna

pedagog specjalny

piątek

7:00 - 8:00 gabinet

8.

mgr Durszlag Katarzyna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

czwartek

11:45 - 12:45 s.27

9.

mgr Dziedzic Monika

nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny

piątek 

8:30 - 9:30 pokój naucz.

10.

mgr Gnot Judyta

nauczyciel języka niemieckiego

poniedziałek i czwartek

7:30 - 8:00

11.

mgr Grdeń Beata

nauczyciel matematyki

czwartek

15:20 - 16:20 s.31


12.

mgr Grymel Gabriela

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

piątek

10:30- 11:30 s.24

13.

mgr Grymel Marcin

nauczyciel techniki   

i informatyki

piątek

12:30 - 13:30 s.44

14.

mgr Gurak Jadwiga

nauczyciel matematyki

czwartek

7:4e5 - 8:45 s.32

15.

dr Herda - Płonka Katarzyna

nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny

poniedziałek

7:30 - 8:30 s.25

16.

mgr Hetman Katarzyna

nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny

środa i czwartek

14:30 - 15:00 s.32

17.

mgr Jankowska Justyna

nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny

poniedziałek

11:45 - 12:30 s.27

18.

mgr Jarząb Grzegorz

nauczyciel współprganizujący proces edukacyjny

piątek

 7:00 - 8:00 s.gim

19.

mgr Jędraczka Sylwia

nauczyciel języka polskiego

czwartek

 13:45 - 14::45 s.36

20.

mgr Kaczmarczyk Dagmara

nauczyciel języka angielskiego

poniedziałek

13:30 - 14:30

21.

mgr Kalitan Grażyna

nauczyciel języka polskiego

watorek

8:00-8:45 s.12a

22.

mgr Karpowicz Małgorzata

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

poniedziałek 

 7:30 - 8:30

23.

mgr Kęcińska Dominika

nauczyciel języka angielskiego

wtorek

11:25 - 12:25  s.34

24.

mgr Kupczyk Karina

nauczyciel muzyki

i plastyki

wtorek i środa

14:30-15:00 i 15:30-16:00

25.

mgr Kostrubiec Marta

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

środa 8.30 - 9.30 s.22

26.

mgr Kowalik - Pietrzykowska Agata

nauczyciel języka angielskiego

poniedziałek i wtorek 14:30 - 15:00

Lp.

Nazwisko i Imię

Stanowisko

Godziny konsultacji

27.

mgr Kupski Błażej

nauczyciel historii

piątek

 13:30 - 14:30  s.35

28.

mgr Kwaśniewska Anita


nauczyciel współorganizującyh proces edukacyjny

środa

12:50 - 13:50 s.24

29.

mgr Mielczarek Zofia

nauczyciel fizyki

II i IV czwart5ek m-ca

15:15 - 16:15 s.40

30.

mgr Mila Ewa

nauczyciel chemii i biologi

I i II poniedziałek m-ca

15:30 - 16:30 s.40

31.

mgr Mostowska Danuta

nauczyciel języka polskiego

czwartek

11:30 - 12:30 s.33

32.

mgr Mrowiec Renata

nauczyciel języka polskiego

wtorek

13:45-14:45

33.

mgr Nogieć Sylwia

nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny

środa

10:00 - 10:30 s.35

34.

mgr Obłąk Beata

Dyrektor Szkoły

ponidziałek

 15:30 - 16:30

kancelaria

35.

mgr Ochocka Anna

nauczyciel bibliotekarz

 środa

 7:30 - 8:00 biblioteka

36.

mgr Krzysztof Ptak

nauczyciel języka angielskiego

wtorek 9:45 - 10:15

pokój naucz.

37.

mgr Prajsnar Marta

nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny

wtorek

11:45-12:30 s.43

38.

mgr inż. Rzeźnicka Ewa

nauczyciel matematyki

środa

7:50 - 8:50

39.

mgr inż. Skurzok Joanna

nauczyciel matematyki

wtorek

12:35 - 13:35 s.32

40.

mgr Staroń Marta

wychowawca świetlicy

czwartek

12:00 - 13:00 świetlica

41.

mgr Staszewski Wojciech

nauczyciel wychowania fizycznego

poniedzialek 

15:45 - 16:45 sala gim.

42.

mgr Stolarczyk Anna

nauczyciel przyrody, biologii i geografii

poniedziałek

9:45 - 10:45 s.42

43.

mgr Sygidus Dorota

nauczyciel edukacji

wczesnoszkolnej

wtorek

7:00 - 8:00 s.26

44.

mgr Sygidus Jacek

nauczyciel wychowania fizycznego

środa

7:00 - 8:00 sala gim.

45.

mgr Szandurska - Bodzioch Iwona

nauczyciel logopeda

poniedziałek

7:15 - 7:45 s.12

46.

mgr Szczepańska Barbara

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wtorek

 7:30 - 8:30

47.

dr Tomas Iwona

nauczyciel plastyki

48.

mgr Trzęsicka Iwona

Wicedyrektor Szkoły

czwartek

 7:00 - 8:00

kancelaria

49.

mgr Turek Irena

nauczyciel języka polskiego

czwartek

 13:45 - 14:45 s.33

50.

mgr Wasilewska Monika

wychowawca świetlicy

środa i czwartek

 7.30 - 8.00 świetlica

51.

mgr Wochnik Iwona

pedagog szkolny

poniedziałek

16:00 -17:00 gabinet

52.

mgr Wojtun Anna

nauczyciel religii

środa

11:45 - 12:45

pokój naucz.

Skip to content